Stalna radna tijela, odbori i komisije

POPIS  ČLANOVA RADNIH TIJELA ZA SAZIV OV  2017. – 2021. G

 

Mandatna komisija Općine Sveta Marija: 

  1.  Marija Frančić,
  2.  Ružica Mustač,
  3.  Antonio Frančić.

 

Odbor za izbor i imenovanja  Općine Sveta Marija:

 

  1. Ksenija Blagus
  2. Antonio Frančić
  3. Gordana Hunjadi.

 

Odbor za turizam Općine Sveta Marija:

 

  1. Ksenija Blagus,
  2. Milenko Kanižaj,
  3. Vlado Kovač,
  4. Marija Slaviček,
  5. Mirjana Frančić,

 

 

Povjerenstvo za dodjelu javnih priznanja Općine Sveta Marija:

 

  1. Danica Orehovec,
  2. Nada Levačićiz,
  3. Ružica Mustač.

 

Povjerenstvo za izdavanje «Svetomarskog ljisteka» :

 

  1. Ksenija Blagus,
  2. Suzana Blagus,
  3. Maja Frančić .

 

Odbor za Statut, Poslovnik i propise Općine Sveta Marija:

 

  1. Gordana Hunjadi
  2. Antonio Frančić
  3. Tamara Hobor

 

 

Odbor za financije, proračun i unutarnji nadzor  Općine Sveta Marija:

 

  1. Božidar Poljak,
  2. Dražen Šulj,
  3. Ružica Mustač,
  4. Željko Strbad,
  5. Andreas Lisjak

Povjerenstvo za dodjelu stipendija  Općine Sveta Marija:

 

  1. Ksenija Blagus,
  2. Božidar Poljak,
  3. Ana Slamek.
  4. Miljenka Setnik
  5. Marija Bartolić

 

Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda  Općine Sveta Marija:

 

  1. Dragutin Pongrac,
  2. Vlado Habuš
  3. Mijo Poljak.

 

Socijalno vijeće Općine Sveta Marija:

 

  1. Marija Frančić,
  2. Marija Balažin,
  3. Terezija Setnik,
  4. Branka Vlah,
  5. Marija Janković,
  6. Antonio Frančić.

Uprava groblja Općine Sveta Marija:

 

  1. Matija Komorski,
  2. Stjepan Janković,
  3. Eduard Kanižaj,
  4. Franjo Šlibar,
  5. Josip Orehovec

Komisija za popis birača  Općine Sveta Marija:

 

  1. Marija Kanižaj,
  2. Anka Šlibar,
  3. Jelena Belovari.
  4. Tatjana Kečkeš.

Povjerenstvo za praćenje događanja  Općine Sveta Marija:

 

  1. Eduard Kanižaj,
  2. Maja Frančić,
  3. Ksenija Blagus.

Povjerenstvo za popis imovine, obveza i kapitala  Općine Sveta Marija:

 

  1. Emilija Janković,
  2. Franciska Kvakan,
  3. Ružica Mustač,
  4. Josip Orehovec.

 

Povjerenstvo za procjenu ugroženosti:

 

  1. Ivica Kočiš
  2. Ivan Pavlic,
  3. Andreas Lisjak,
  4. Dejan Kočiš
  5. Marko Habuš

Komisija za procjenu vrijednosti nekretnina Općine Sveta Marija:

 

  1. Ivica Kočiš,
  2. Darko Poljak,
  3. Vlado Janković.

 

 

 

 

 

 

Top